Як ви втрачаєте до 60 тисяч на підготовці до ЗНО?
Дізнайтесь, як економити до 60% коштів при виборі курсів підготовки.
З початку свого існування ЗНО наводило жах на батьків та дітей. Дехто навіть почав вступати в технікуми та коледжі тому, що складати ЗНО видавалось надто складним. Екзамен й справді має свої специфічні особливості й залишати їх без уваги дуже самовпевнено. На грунті загального страху перед ЗНО деякі батьки продовжують нічого не робити, думаючи, що школа забезпечить всіма необхідними знаннями, інші ж починають шукати репетиторів, дехто записує дітей на спеціалізовані курси.

З цими українськими реаліями зіткнувся і наш учень, Олег. Обставини склались так, що він почав готуватися до ЗНО за 2 роки. З 9 класу він постійно відвідував репетитора. В місті Києві в середньому година з репетитором коштує до 300 грн. Проходивши так цілий рік по 2 рази на тиждень, Олег зрозумів, що за рік навчання він так і не знає з чого складається ЗНО з української мови. Скільки в ньому завдань і як писати те власне висловлювання. З репетитором Олег просто нарішував завдання. 11 клас він розпочав вже з підготовкою на курсах, він готувався до 3 предметів. Компанія, яка займалась підготовкою була добре відома в Україні. За ці курси батьки Олега змушені були відмовитися від поїздки на море, адже 1 предмет підготовки коштував 25 000 грн на 9 місяців.. Відвідуючи заняття по трьох предметах, він відмовився від гри в театрі та занять музикою. Часу вистачало тільки на навчання на курсах та в школі.

Навчання проходило у великих групах. Група з української складалась з 10 чоловік, а група з математики з 17, з англійської з 16. Через те, що Олег був доволі скромною людиною йому складно було вливатися в колективи хоч і викладач намагався всіх познайомити, виглядало це все доволі сумно. Провчившись півроку він зрозумів, що йому не вистачає індивідуального підходу, який був у репетиторів та такого знання екзамену як на курсах. Вчителі надто стандартизовані і проводять уроки доволі одноманітно, а ще й крім цього відсутня можливість відпрацьовувати заняття, таким чином по хворобі батьки Олега викинули частину грошей на вітер

Але якось почувши від друзів про центр підготовки до ЗНО "Setstud", він зареєструвався на безкоштовне пробне заняття і вирішив його відвідати, адже він нічого не втрачав. Прийшовши, він відразу відчув іншу атмосферу. Учні знайомились між собою до заняття, викладач відразу знайшов контакт з аудиторією бо він сам недавно склав ЗНО. Окрім теми, вчитель розповідав, які проблеми були в нього, чого він боявся і за, що переживав. В той час Олег хотів вступити до університету імені Тараса Шевченка і йому необхідно було набрати близько 180 балів по кожному з предметів. На сайті цього центру було написано, що вони готують до ЗНО на 180. Але як воно насправді, хвилює всіх, до того як вони починають готуватися. Олег побачив, що в групі всього 8 учнів і викладач повністю встигає приділити час кожному в повній мірі. Крім цього в цьому центрі графік підбирали індивідуально під кожного учня. Це означало що Олег зможе повернутися до занять музикою та в театрі. Також він повністю засвоював матеріал, оскільки можна було відпрацьовувати заняття просто підійшовши до вчителя та узгодивши з ним це питання.

В результаті наш студент вступив до так званої "Шеви", на бюджет на спеціальність "Фінанси", економічний факультет. Його ім'я Воронов Олег, він займався в центрі "Setstud" у 2017 році.
В результаті Олег витратив:
 • 21 600 грн за 9 місяців в 10 класі
 • 37 500 за 4.5 місяці по 3 предметах в 11 класі (курс на 9 місяців з одного предмету - 25 000)
 • 31 200 на 3 предмети в центрі "Setstud"
  • Сума: 90 300
  • Результат дала підготовка в з "Setstud": 31 200
  • Різниця: 59 100
   Висновок: Сім'я Олега могла економити близько 60 тисяч, просто обравши правильну підготовку. А якби Олег продовжував ходити на інші курси, то мав відсоток шанс взагалі не попасти на бюджет, а це близько 200 000 гривень витрат зверху на 6 років навчання на контракті.

   Але все ж який шлях підготовки обирати залежить від вас.
   Made on
   Tilda