Як обрати курси підготовки до ЗНО?
Для батьків, які хочуть, щоб їхня дитина склала ЗНО на 180+
Наразі курси підготовки до ЗНО з'являються як гриби після дощу. Загугливши, ви можете знайти безліч великих та малих компаній. Таке ж почуття відчули Олександр та Марія, батьки 11-класника Ігоря. На сімейних зборах було вирішено, що Ігор буде вступати на спеціальність "Історія" до Київського національного університету імені Тараса Шевченка.

На той час головною проблемою було вибрати куди ж піти готуватися, бо малий Ігор ще з дитинства проводив майже весь час за історичними книгами або фільмами. Тому вибір спеціальності не був несподіванкою для батьків.

Підготовку Ігор почав у репетиторів.Спробувавши, 11-класник не побачив того захоплення в очах учителя, яке було в нього самого. Уроки зводились до переказу матеріалу на вирішування тестів. Так пройшов 10 клас й Ігор вирішив готуватися трішки по іншому. Часто будь-яка справа починається з "гугла" і ця не виняток. І ось опинившись перед доленосним вибором, ввівши в "криниці знань всього людства" - ГУГЛІ, сім'я відкрила 3 вкладки.

На першій вкладці був сайт як там було написано "Лідера підготовки до ЗНО", але ми знаємо, що називати себе лідером може будь-хто. Вони пропонували безкоштовний пробний урок. Групу до 10 учнів, а також офіси в центрі міста. Наче все було й добре, Івасюки вже навіть подумували підписати договір. Але як вийшло у нашого "лідера" не було того самого договору. Натомість вони видавали квитанцію. Крім цього потрібно було перелаштувати графік життя самого Ігоря, адже підлаштовуватися під курси і школу було дуже складно.

На другій вкладці був сайт який хотів донести, що це була перемога сім'ї Івасюків у ЗНО. Так і було написано "Ваша перемога у ЗНО". Ця компанія хотіла дуже запросити сім'ю на івент, Олександр, Марія та Ігор відвідали один з таких заходів. Все б нічого, викладачі хороші, харизматичні, але по 16 людей в групі - це майже школа. Та й методи схожі, частина друзів Ігоря навчалися тут. І він добре знав, що запізнившись на хвилину він пропустить ціле. Індивідуального підходу не було й близько. Також потрібно було йти в групу, яка нижчого рівня, бо в потрібній групі не було місць.

Ну що ж залишилися 3 вкладка. У цій компанії був такий же набір як в інших, молоді викладачі, офіс в центрі. Прийшовши на безкоштовне пробне заняття Ігор познайомився з усім учнями відразу, це трішки відрізняло івенти та пробні уроки інших компаній. А Цікаві та захоплюючі розповіді Ірини, викладача історії змусили Ігоря відчути те, чого він так прагнув. А саме навчатися у людини, яка так само як він "горить" цією наукою. Відвідавши це пробне, Ігор вирішив, що обов'язково повернеться сюди знову.

Позаймавшись рік, Ігор склав ЗНО з історії на 192 бали. І вступив на бюджет до університету імені Тараса Шевченка. Сайт на третій вкладці називався (setstud.in.ua)
Отже в результаті сім'я Івасюків виділила наступні критерії професійного центру підготовки до ЗНО:
 • Індивідуальний розклад для учнів
 • Офіс 3 хв. від метро
 • В 1 групі максимум 8 учнів
  • Сучасні методики навчання
  • Індивідуальний підхід
  • Своєчасний моніторинг знань
   • Можливість оплати невеликими частинами
    Висновок: Перед тим як обрати будь-який центр підготовки варто вивчити та проаналізувати всі можливі варіанти та обрати той, який підійде саме вам.
    Made on
    Tilda