АНГЛІЙСЬКА МОВА
WISDOM IS KNOWING HOW LITTLE WE KNOW
Як показує статистика, ЗНО з англійської мови є одним з найскладніших, рівень володіння англійською серед українців доволі низький.І якщо ви відчуваєте, що ваш рівень "London is the capital of Great Britain", то варто починати підготовку вже зараз.
Кількість завдань
2,5
59
ЗНО з англійської, є проблемою для багатьох учнів, оскільки рівень викладання іноземної мови в школі, недостатній. Щоб краще розумітися в екзамені давайте розглянемо його структуру і формат завдань.
год
Тривалість екзамену
Листай вниз
ЗАЛИШТЕ ЗАЯВКУ
І МИ ЗВ'ЯЖЕМОСЬ З ВАМИ НАЙБЛИЖЧИМ ЧАСОМ
Оберіть предмети
СТРУКТУРА
/01.
"Аудіювання" (16 завдань)
цей вид роботи спрямований на сприйняття мови на слух, аудіотреки прослуховуються 2 рази після чого виконуються поставленні завдання
як оцінюється та як писати власне висловлення ви можете познайомитись на безкоштовному пробному уроці
/02.
"Читання" (22 завдання)
ці завдання спрямовані на перевірку лексики і часто це можуть бути завдання на встановлення заголовків до текстів, а також встановлення логічних конструкцій
/03.
"Використання мови" (20 завдань)
ТИПОВІ ПОМИЛКИ НА ЗНО
/01.
Одних лише знань замало для успішного складання ЗНО. Адже в повсякденному житті учням рідко коли доводиться давати блискавично швидкі відповіді на хитромудрі запитання, до того ж у стані, м'яко кажучи, стресовому.
/02.
Відчуття не встигнути все зробити може настільки полонити, що захочеться якомога швидше прочитати завдання. Потрібно уважно, краще двічі, прочитати завдання, щоб дійсно зрозуміти суть.
/03.
Не знаєте відповіді, не згадується формула, невідоме значення слова – ПРОПУСТІТЬ це завдання, переходьте до наступного. Не витрачайте дорогоцінні хвилини на надто складні завдання.
ці завдання перевіряють граматику, включають встановлення необхідних слів та форм слів в речення чи текст
Англійська мова складається для великої кількості спеціальностей, підготовка до цього ЗНО повинна базуватися на професіоналізмі викладача та мотивації дитини.
Обираючи це ЗНО для складання, учні дуже часто роблять схожі помилки. Експерти нашого освітнього центру виділили такі.
/04.
"Письмо" (1 завдання відкритої форми )
Невміння справлятись з тестами
Неправильно прочитане завдання
Брак часу
Як правило, дві з чотирьох повинні відпасти одразу, а далі шукайте з-поміж двох, що лишились, найбільш ймовірно правильну.
Вибір неправильної відповіді
/04.
Натискаючи "Почати підготовку", Ви погоджуєтесь на обробку персональних даних.
Реєструйтесь на безкоштовне пробне заняття прямо зараз!
ЩО ГОВОРЯТЬ
Середній бал на основі понад 1000 відгуків в
4.8
Google
Оксана
Святослав
Викладачі дуже привітні, матеріал засвоюється легко, все зрозуміло і по суті. Інтерактивні конспекти допомагають краще запам'ятовувати інформацію і сама методика викладання чітка і ясна.
Мне очень нравятся эти курсы. Тут хорошая атмосфера, преподаватели очень внятно объясняют предмет. Раньше я вообще не любил Историю Украины,но с учителем Богданом мне стало легче запоминать события и даты.
НАШІ ВИПУСКНИКИ
ЗАЛИШТЕ ЗАЯВКУ
І МИ ЗВ'ЯЖЕМОСЬ З ВАМИ
Натискаючи "Почати підготовку", Ви погоджуєтесь на обробку персональних даних.
Почни готуватись прямо зараз!
Дизайн сайту:
© Copyright 2020. All rights reserved.
Made on
Tilda