ЯК ЗНО КАРДИНАЛЬНО ЗМІНЮЄ ЖИТТЯ ЛЮДЕЙ?
ЯК ЗНО КАРДИНАЛЬНО ЗМІНЮЄ ЖИТТЯ ЛЮДЕЙ?
ЗНО — страшний сон для кожного абітурієнта та їх батьків.
Скільки часу й нервів потрібно витратити заради іспиту, який впливає на долю дитини. Але іноді, дякуючи ЗНО, люди змінюються до невпізнавання.
Так трапилося й з Тетяною.
Тетяна — доволі замкнута людина. У неї немає друзів, їй важко заводити нові знайомства і взагалі обирає сидіти вдома або пройтись самотньо вулицями, замість голосних гулянь. Незважаючи на це, вона досить добре розбирається в людях та іноді, коли чує проблеми інших, знає, як допомогти, але дати пораду соромиться, адже в неї її не питали. Тетяна завжди хотіла стати психологом, проте було одне "але" — потрібно щоденно комунікувати з людьми, а це ой як не просто.
Проте її цей барьер не зупинив і вона вирішила спробувати. Тетяна добре пам'ятає, що для того, аби вступити в обраний ВУЗ, потрібно складати іспит з біології. Не можна сказати, що вона його знала дуже погано, проте розуміла, що деяких знань все ж таки не вистачає,а підтягнути самостійно — важко: з чого почати підготовку? До кого звернутись за допомогою? Тому почала придивлятися курси з підготовки до ЗНО.
Які були її критерії? Їх всього декілька: невеличка група, щоб було комфортно навчатися; досвічені вчителі, між якими би не відчувалося напруження; зручне місцерозташування; безкоштовне пробне заняття, щоб розуміти відразу підходить їй чи ні. Раптом дівчина побачила рекламу освітнього центру, в якій йшлась мова саме про ці критерії. Тому, особливо не вагаючись, вона обрала саме їх.
Тетяна помітно хвилювалася перед початком першого заняття, проте, переступивши поріг аудиторії, чомусь стало затишно й комфортно, адже її зустріли так, ніби давно вже знайомі.
Заняття за заняттям проходили непомітно. Дівчина ближче познайомилася з усією групою і нерідко вони збиралися на вихідних, щоб провести час разом, а з викладачем після уроку могла випити кави та спитати питання, які виникли по ходу уроку. Це було щось нове для Тані! Вона вперше в житті дізналася, що таке друзі!
Однокурсники Тані підтримували її впродовж року та цікавилися результатами іспиту й вступом до омріяного навчального закладу. Дівчина, завдяки підтримці друзів і викладача, склала ЗНО з біології на 196 балів! Вона більше не замкнута, а відкрита та впевнена в собі людина, яка не боїться, а навпаки — із задоволенням комунікує з новими людьми й легко заводить нові знайомства.
Наразі, за невеликий термін, вона стала одним з найзатребуваніших спеціалістів в Україні, а спілкуванні з друзями із курсів підтримує до цього часу.
Вона каже: "Setstud змінив мене! Я склала ЗНО з високим балом, вступила до омріяного ВУЗу на бюджет, а найголовніше — знайшла себе й стала однією з тих людей, якими я раніше захоплювалася. Тепер раджу усім знайомим. Велике дякую!"
Натискаючи "Отримати більше інформації", Ви погоджуєтесь на обробку персональних даних.
ПРЕДМЕТИ
АДРЕСА
м. Київ, вул. Малопідвальна 4, офіс 6
м. Київ, вул. Шептицького, 10, поверх 1
КОНТАКТИ
0 800 337 952
МИ В СОЦМЕРЕЖАХ
© Copyright 2019. All rights reserved.
Дизайн сайту: Васіна Ольга
м. Київ, вул. Велика Васильківська, 90/5, офіс 7
м. Київ, вул. Ярославів вал 14Д
Made on
Tilda