ЗНО — ВИПРОБУВАННЯ ДОЛІ ЧИ ЇЇ ВИРІШЕННЯ?
ЗНО — ВИПРОБУВАННЯ ДОЛІ ЧИ ЇЇ ВИРІШЕННЯ?
ЗНО — це не «просто іспит», це — один із переломних моментів, який так або інакше впливає на долю учня.
Він доволі довго не знав на кого піти вчитися, проте точно розумів, що між історією та математикою обере перший варіант, адже вона легше, можна обирати відповіді навмання. Та, тим паче, він щось там десь на уроках чув, в процесі складання іспиту згадає.
Батьки Нікіти довго шукали курси з підготовки до ЗНО та й такі, щоб адекватні і не втратити часу та грошей. Після тривалого пошуку і порівнянь з іншими курсами все ж таки зупинились на кращих з кращих, за їх думкою. Їм було важливо, щоб у Нікіти були досвічені вчителі, які самі добре склали іспит. Туди його і записали на курс з математики.
Вчителі в школі про нього казали: «Нікіта — складний учень. Важко зацікавити його бодай чомусь. Він не хоче, не цікавиться, не вчиться. Не учень, а жах». Доволі часто взагалі ми можемо чути таке від вчителів, згодні?
У висновку — результат ЗНО Нікіти з математики — 194 бали. І от, батьки вже почали радіти: "ну нарешті наш син взявся за голову! Буде великим економістом! Карл Маркс відпочиває!". Проте рано раділи, адже на їхнє здивування, Нікіта жодної заяви не подав на економічний факультет. Замість цього він поступив на викладача з математики у НПУ імені Драгоманова.
Зараз він отримує підвищену стипендію, закінчує 4 курс і… викладає у Setstud! Адже він прагне допомогти дітям, які нічого не розуміють в математиці, так само, як і йому колись допомогли в цих, вже рідних, стінах.
Така історія трапилася з Нікітою.
Проте в його планах стояла одна перепона — батьки. Вони чітко вирішили, що він має складати математику та поступати на економіста, бо друзі сім'ї зможуть працевлаштувати його в круту компанію. Перспективи, звичайно, райдужні, але як стати економістом, якщо він ну зовсім не розуміє математики і вона його не цікавить?
Мати і батько Нікіти вже готувалися до того, що на курсах про нього скажуть те ж саме, проте були здивовані, коли не тільки чули негативних відгуків про свого сина, а і те, що через деякий час він і сам залюбки йшов на заняття, а вдома додатково вирішував інші задачки, ще й однокласників став підтягувати з математики.
Іноді такі події кардинально змінюють плани на життя і вибудовують зовсім іншу доріжку на життєвому шляху.
Натискаючи "Отримати більше інформації", Ви погоджуєтесь на обробку персональних даних.
ПРЕДМЕТИ
АДРЕСА
м. Київ, вул. Малопідвальна 4, офіс 6
м. Київ, вул. Шептицького, 10, поверх 1
КОНТАКТИ
0 800 337 952
МИ В СОЦМЕРЕЖАХ
© Copyright 2019. All rights reserved.
Дизайн сайту: Васіна Ольга
м. Київ, вул. Велика Васильківська, 90/5, офіс 7
м. Київ, вул. Ярославів вал 14Д
Made on
Tilda