ЯК ПІДГОТУВАТИСЯ ДО ЗНО НА 180 БАЛІВ ЗА 100 ДНІВ
ЯК ПІДГОТУВАТИСЯ ДО ЗНО НА 180 БАЛІВ ЗА 100 ДНІВ
До ЗНО залишилось лише 100 днів, а ти ще навіть не розгортав посібник? Х'юстон, не проблема. Адже ми знаємо круті лайфхаки, що допоможуть тобі підготуватися за такий короткий проміжок часу.
До ЗНО залишилось...
1. МРІЯ ДУЖЕ БЛИЗЬКО!
Барабанний дріб….і тебе врятовано. Жартуємо. А може і ні. Наші лайфхаки не є дуже складними, але 100% допоможуть тобі полегшити підготовку до судного дня.
Напевно, зараз дуже важко говорити про мотивацію, коли батьки хапаються за Корвалол в очікуванні ЗНО, але ми віримо в тебе. Варто тобі лише уявити бажані бали, і ось ти вже промовляєш клятву студента в актовому залі омріяного ВНЗ.
2. СТРУКТУРОВАНИЙ ПІДХІД
Лише систематична щоденна робота допоможе отримати довгоочікувані високі бали, тому не зволікай і починай вже сьогодні. А щоб краще контролювати себе і свій графік, можеш завести надійного помічника — календар.
3. СКАЖЕМО "НІ" ХВИЛЮВАННЮ
Вміння абстрагуватися не один раз рятувало людей від хибних рішень і неприємних ситуацій. Завжди треба пам'ятати, що всі проходили, проходять і будуть проходити цей життєвий етап, а хвилюванням ти собі нічим не допоможеш. Тож лови тотальний дзен і рушай назустріч майбутнім змінам.
4. НАПОЛЕГЛИВІСТЬ ТА УВАЖНІСТЬ
Пам'ятай, не завжди все виходить з першої спроби, тому, проходячи онлайн тести, не засмучуйся через погані результати. Це має бути поштовхом для тебе аби продовжувати працювати далі. Завжди читай уважно завдання й обов'язково до кінця, адже можна зробити безліч помилок лише через неуважність
5. КОМАНДНА РОБОТА
Завжди дуже важко вчити все самотужки, адже постійно відволікаєшся, не можеш сфокусуватися, і свою роботу об'єктивно перевірити не можеш. Щоб уникнути цієї проблеми, ти можеш готуватися разом з друзями. Але ще краще піти на курси підготовки до ЗНО. Адже саме там ти можеш знайти нових друзів, дізнатися багато нового і систематично засвоїти матеріал за допомогою викладачів.
Отже, підсумуємо. Ще не все втрачено і ти ще зможеш гарно і якісно підготуватися до здачі ЗНО і для цього тобі не потрібні літри кави та вагон заспокійливого. Ми віримо в тебе, але не забувай ЗНО близько….
ТОБІ ТАКОЖ МОЖЕ СПОДОБАТИСЬ
ЧИТАТИ БІЛЬШЕ
ХОЧУ ОТРИМАТИ БІЛЬШЕ ІНФОРМАЦІЇ
Дизайн сайту:
© Copyright 2020. All rights reserved.
Made on
Tilda