БЕЗ ПАНІКИ: ЯК ПЕРЕБОРОТИ СТРЕС І ХВИЛЮВАННЯ ПЕРЕД ЗНО
БЕЗ ПАНІКИ: ЯК ПЕРЕБОРОТИ СТРЕС І ХВИЛЮВАННЯ ПЕРЕД ЗНО
Всім відомо, що хвилювання перед важливою подією може негативно вплинути на її результат. Крім цього, стрес викликає різноманітні проблеми зі здоров'ям. А нам це потрібно? Звичайно ні!


Мерщій малювати


Всім відомо, що...
Перед тим, як перестати хвилюватися, потрібно чітко розуміти, що саме ви боїтесь. Насварять батьки? Не вступити до омріяного ВУЗу? Не виправдати власні сподівання? Якщо не можете уявити — починайте малювати! Малюйте все, що приходить в голову.Скоріш за все, на вашому малюнку буть проглядатися причини ваших страхів. Так діти зазвичай малюють монстрів,ввуіинокі жінки — серця і тд.


Не стійте — ворушіться!
Як тільки відчуваєте, що наближається стресова ситуація -- мерщій піднімайтеся з дивану! Вчені довели, що активні фізичні навантаження позитивно впливають на нервову систему. Отже, сходіть прогуляйтеся, наведіть чистоту на робочому місці, зробіть декілька фізичних вправ, тільки не сидіть на місці!


Саме тому Setstud заздалегідь потурбувався про ваше здоров'я і виділив 4 поради, які допоможуть подолати страх перед екзаменом чи іншою важливою подією.


Дивіться мемчики
Згодні, коли хвилюєшся, сміятися майже неможливо. Але подивившись смішні "відосики" або відбірні меми, ви відволічетесь від будь-яких хвилювань!


Їжте корисну їжу
Ми б могли порадити їсти більше шоколаду, бо в ньому присутній гормон радості, але якщо так заїдати стрес постійно, то набудете нових проблем. Тому радимо тримати біля себе жменьку фруктів, овочів, горішків і тд. І корисно, і тривоги ніби й не було.


Доречі, усі найсмішніші мемасики дивіться у нашому Instagram-аккаунті або на нашій сторінці в Телеграмі.
Візьміть собі на замітку ці поради і побачите, як ваше життя зміниться в позитивний бік!
Автор: Тетарчук Віолетта
ТОБІ ТАКОЖ МОЖЕ СПОДОБАТИСЬ
ЧИТАТИ БІЛЬШЕ
ХОЧУ ОТРИМАТИ БІЛЬШЕ ІНФОРМАЦІЇ
Дизайн сайту:
© Copyright 2020. All rights reserved.
Made on
Tilda