ЯК ШВИДКО ВИВЧИТИ АНГЛІЙСЬКУ: ПОРАДИ ВІД ПОЛІГЛОТІВ
ЯК ШВИДКО ВИВЧИТИ АНГЛІЙСЬКУ: ПОРАДИ ВІД ПОЛІГЛОТІВ
Англійська мова - найзатребуваніша мова в Україні. Майже кожен роботодавець вимагає знання її хоча би на середньому рівні.
Англійська мова...
Нарешті, визначте мету
Але, чомусь, не кожному дається легко вивчення мов. Немає часу, мотивації або просто лінь - все це змушує відкласти англійську на потім, а то і взагалі "забити".
У Вас ніколи ні в чому не буде прогресу, допоки не вирішите навіщо воно Вам взагалі. Чітко сформулюйте собі ціль, розбийте її на декілька маленьких і дотримуйтесь їх.
Вчіть вирази замість окремих слів
Будь-який поліглот Вам скаже, що вирази вчити набагато ефективніше, адже ти можеш знати багато англомовних слів, але не вміти їх правильно пов'язати.
Практикуйте!
Теорія - це добре, але що вона дає без практики? Виконуйте різні завдання, навіть якщо не впевнені, що з першого разу Вам вдасться. Звідси виступає наступне правило.
Помилки - це добре
В школі нас часто карали за помилки, ставили "двійки", сварили… Але люди забувають, що і самі колись помилялись. Помилки - це досвід, і ми ніколи не навчимось чомусь новому, якщо не будемо помилятися.
Регулярність - наше все
Якщо Ви вже взялися за вивчення мови, то важливо регулярно приділяти цьому увагу. Адже якщо це буде залежати тільки від сьогоднішнього настрою або натхнення - навряд чи слід очікувати приголомшливих результатів.
Читайте! Читайте! І ще раз - читайте!
Поліглоти радять читати паралельно англійською і українською/російською мовами. Так Ви навчитеся розуміти сутність тексту, а не концентруватися на дослівному перекладі.
Вчіться сприймати на слух
Слухаючи музику іноземною мовою, намагайтесь зрозуміти про що співається; дивіться відео з субтитрами. Головне - звикнути до того, як звучить англійська.
Автор: Тетарчук Віолетта
Як все ж таки вивчити цю або будь-яку іншу мову? Читайте наступні поради від поліглотів.
Отже, у будь-якому випадку, головне - почати. Успіхів у навчанні!
ТОБІ ТАКОЖ МОЖЕ СПОДОБАТИСЬ
ЧИТАТИ БІЛЬШЕ
ХОЧУ ОТРИМАТИ БІЛЬШЕ ІНФОРМАЦІЇ
Дизайн сайту:
© Copyright 2020. All rights reserved.
Made on
Tilda