ВСІ МИ ЧЕРЕЗ ЦЕ ПРОХОДИЛИ: ЯКІ БАЛИ ЗНО У ЗІРОК УКРАЇНСЬКОГО ШОУ-БІЗНЕСУ
ВСІ МИ ЧЕРЕЗ ЦЕ ПРОХОДИЛИ: ЯКІ БАЛИ ЗНО У ЗІРОК УКРАЇНСЬКОГО ШОУ-БІЗНЕСУ
Популярність, слава, всенародна любов… Здається, ніби знамениті люди отримують це все з самого народження. Ми думаємо, що їх, напевно, мало бентежили ті кляті іспити, адже у них таке світле майбутнє. На жаль, не все так просто. Зірки теж у свій час переймалися з приводу підготовки та результатів екзаменів.
MELOVIN
Популярність, слава…
Тож, як українські селебрітіс складали ЗНО? Читайте далі.
Цей молодий юнак з безумовним талантом у вокалі ще нещодавно складав ЗНО. У 2015 році Костя Бочаров поступав у Київський інститут музики імені Р. М. Глієра і складав ЗНО з української мови та літератури, історії України та проходив творчий конкурс, у склад якого входило спів двох композицій та сольфеджіо. Помітно, що співак усі сили витратив на підготовку саме до останнього іспиту, адже отримав такі бали:
українська мова і література: 123
історія України: 144
творчий конкурс: 1 композиція - 183; 2 композиція - 180; сольфеджіо - 145
ALEKSEEV
Популярний український співак Нікіта Алєксєєв у далекому 2010 році вибрав шлях не у бік музики, а у бік маркетингу. Він мав скласти 3 предмети і в сукупності набрав 707 балів із 800 можливих, що дало змогу поступити на бюджет у Київський торговельно-економічний університет. До речі, школу Нікіта закінчив із золотою медаллю, що додало пріорітетності при вступі до вищого навчального закладу.
МІШЕЛЬ АНДРАДЕ
Не так давно і співачка Мішель Андраде складала ЗНО. У 2014 році вона, як і MELOVIN, поступала у Київський інститут музики імені Р. М. Глієра на факультет естрадного вокалу. Мішель мала такі бали:
українська мова і література: 140
історія України: 136
творчий конкурс: сольне виконання - 195; колоквіум - 195; сольфеджіо - 150
АННА ТРІНЧЕР
Зірка телесеріалу "Школа" складала іспити у минулому році і збиралася поступати у Київський національний університет культури та мистецтв на факультет акторського мистецтва. Дівчина має середній бал ЗНО близько 180 балів і, як саме каже, що це було для неї несподіванкою, адже у неї не так багато було часу для підготовки.
Отже, усі ми проходимо через ці "випробування життя", але не забувайте, що доля знаходиться тільки у ваших руках і тільки ви вирішуєте, як підходити до цього випробування.
Автор: Тетарчук Віолетта
ТОБІ ТАКОЖ МОЖЕ СПОДОБАТИСЬ
ЧИТАТИ БІЛЬШЕ
ХОЧУ ОТРИМАТИ БІЛЬШЕ ІНФОРМАЦІЇ
Дизайн сайту:
© Copyright 2020. All rights reserved.
Made on
Tilda