ЯК ЧИТАТИ ДУМКИ: МОВА ЛЮДСЬКОГО ТІЛА РОЗКАЖЕ, ЩО ПРО ТЕБЕ ДУМАЮТЬ ІНШІ
ЯК ЧИТАТИ ДУМКИ: МОВА ЛЮДСЬКОГО ТІЛА РОЗКАЖЕ, ЩО ПРО ТЕБЕ ДУМАЮТЬ ІНШІ
Якщо Ви з тих людей, хто розмовляє з іншими і не може зрозуміти, якої вони думки про Вас; якщо ви соромитесь перед людиною, яка Вам сподобалась і, нервуючи, не знаєте куди подіти свої руки, — тоді читайте далі!
Якщо Ви з тих людей...
Мова нашого тіла може багато чого розповісти про нас. Setstud відкриє тобі 7 крутих секретів психологів, які допоможуть тобі буквально "читати думки" інших:
Коли у великій компанії всі починають сміятися, кожен інстинктивно дивиться на того, хто йому подобається найбільше або кого би хотів вважати близькою людиною.
Якщо Ви починаєте нервуватися — пожуйте жуйку! Бо момент прийому їжі асоціюється нам з безпекою.
Якщо Вас не влаштовує відповідь співрозмовника або вважаєте її не повною, нічого не кажіть, просто мовчки подивіться йому в очі. Від незручної паузи він буде вимушений продовжити розмову.
Не починайте розмову словами "Я думаю...", "Мені здається…", бо це і так зрозуміло, якщо Ви так говорите. А для співрозмовника можете показатися занадто невпевненим.
Перед важливою розмовою, наприклад, з викладачем, який проводить іспит, уявіть, що він — Ваш найдавніший друг. Вам це допоможе трохи розслабитися і бесіда буде простішою.
При знайомстві з людиною, подумки визначте колір її очей. Так у Вас буде більше шансів на взаємну симпатію.
Якщо на Вас хтось кричить — зберігайте спокій. Скоріш за все, Ви роздратуєте співрозмовника ще більше, проте потім він буде почувати провину через свій вчинок.
Сподіваємось, Ви обов'язково скористуєтесь цими психологічними прийомами і будете краще розуміти Ваше оточення.
Автор: Тетарчук Віолетта
ТОБІ ТАКОЖ МОЖЕ СПОДОБАТИСЬ
ЧИТАТИ БІЛЬШЕ
ХОЧУ ОТРИМАТИ БІЛЬШЕ ІНФОРМАЦІЇ
Дизайн сайту:
© Copyright 2020. All rights reserved.
Made on
Tilda