ПОРАДИ АБІТУРІЄНТАМ:
ЯК СТАТИ ГАРНИМ СПІВРОЗМІВНИКОМ
ПОРАДИ АБІТУРІЄНТАМ:
ЯК СТАТИ ГАРНИМ СПІВРОЗМІВНИКОМ
21 століття — епоха віртуального спілкування. Все частіше людям стає легше листуватись, аніж зустрітись чи подзвонити. Це все просто пояснюється: людині простіше обгрунтувати свою точку зору або почати розмову, коли немає зорового контакту із співрозмовником. А ще ми маємо більше часу, щоб подумати над відповіддю.
21 століття — епоха...
Саме через такий дисонанс зараз дуже цінуються комунікативні навички офлайн.
1. ПРИБЕРІТЬ З РУК СМАРТФОН
Згадайте, як вам було неприємно, коли ви ділились з кимось захоплюючою історією, а ваш співрозмовник скролив ленту в інсті чи відповідає комусь на повідомлення. Образливо, чи не так? Отже, перше правило — сховайте телефон. Покажіть, що ви готові повністю приділити увагу вашому знайомому. Будьте впевнені, це дійсно покращить його враження про вас.
Автор: Тетарчук Віолетта
Як стати гарним співрозмовником? Ловіть 5 порад.
2. БУДЬТЕ ВДЯЧНИМИ
Не скупіться на слова вдячності. Люди завжди шукають схвалення від інших. Так чому їм не дати те, що вони хочуть чути? Єдине правило — це повинні бути щирі слова.
3. НЕ ПЕРЕБИВАЙТЕ СПІВРОЗМОВНИКА
Вам здається, що це банальне правило, проте воно обов'язково мало бути в цьому списку. Дуже часто ми сперечаємось з людьми через те, що не вміємо вислухати їх до кінця. Або навпаки, думаємо, що договорюючи слова за іншими, ми таким чином показуємо розуміння ситуації, хоча насправді це виглядає безглуздо. Покажіть свою зацікавленність і дослухайте до кінця.
4. ВИКОРИСТОВУЙТЕ НЕВЕРБАЛЬНУ МОВУ
Слідкуйте за тим, як поводиться ваше тіло при розмові з іншими. Наприклад, скрещуючи руки, ви показуєте свою замкнутість, а те, що не можете "знайти собі місця" — невпевненність у собі.
5. ОПТИМІЗМ — ЗАЛОГ УСПІХУ
Полюбляєте жартувати? Це вам на руку! Люди залюбки тянуться до позитивних людей, адже разом з тими, хто підтримує і випромінює гарний настрій, завжди комфортніше. А ще не забувайте підтримувати тих, кому це потрібно.
ТОБІ ТАКОЖ МОЖЕ СПОДОБАТИСЬ
ЧИТАТИ БІЛЬШЕ
ХОЧУ ОТРИМАТИ БІЛЬШЕ ІНФОРМАЦІЇ
Дизайн сайту:
© Copyright 2020. All rights reserved.
Made on
Tilda