ЯК ГОТУВАТИСЯ ДО ЗНО І ВСЕ ВСТИГАТИ: 7 ПОРАД ІЗ ТАЙМ-МЕНЕДЖМЕНТУ
ЯК ГОТУВАТИСЯ ДО ЗНО І ВСЕ ВСТИГАТИ: 7 ПОРАД ІЗ ТАЙМ-МЕНЕДЖМЕНТУ
Дуже часто діти жаліються, що в них немає часу на розваги та особисте життя, адже весь час витрачають на підготовку до ЗНО.
Дуже часто діти жаліються...
1. Спочатку найважче
Setstud переконає вас, що все можливо! Як правильно розпоряджатися часом, аби встигати і результативно навчатись, і повноцінно насолоджуватися життям? Ми зібрали 7 порад із тайм-менеджменту, які будуть корисними для вас:
Якщо ви будете завжди відкладати складні справи на потім, то ризикуєте його взагалі ніколи не зробити. А ще вас буде переслідувати почуття незакінченності, яке може заважати виконувати інші справи.
2. Навчіться казати "НІ"
Якщо якісь справи не входять в план ваших термінових завдань, то краще від них відмовитись. Не бійтесь казати "ні" і думати, що вас не так зрозуміють. Повірте, ті кому ви потрібні, зрозуміють вас.
3. Чистота і порядок в усьому
По-перше, порядок допомагає знайти потрібні речі за короткий проміжок часу. А по-друге, коли у вас чистий, прибраний стіл і все на своїх місцях, це допомагає навести порядок і в думках.
4. Навчіться ставити пріорітети
Ви повинні вміти розташовувати власні справи по рівню важливості. Критерії важливості залежать тільки від вас.
5. Ведіть записи
Коли ви записуєте собі задачі на день / тиждень / місяць / рік - це розвантажує ваш мозок і допомагає структурувати думки. Занотовуйте нові ідеї, бажання, створюйте нові списки і через деякий час побачите, як встигаєте все набагато швидше.
6. Дивіться на день, як на маленьке життя
Намагайтеся зробити всі заплановані на день задачі і не відволікатися на непотрібні справи, які не принесуть нічого, крім витраченого часу. Сюди входять: постійний скролінг соціальних мереж, "перекури" та інші звички.
7. Встановіть дедлайни
Задачі не можуть продовжуватись вічно. Ставте рамки для кожної. Так ви помітите, як почнете менше відволікатися на інші непотрібні речі і почнете концентруватись на тому, що дійсно потрібно.
Автор: Тетарчук Віолетта
ТОБІ ТАКОЖ МОЖЕ СПОДОБАТИСЬ
ЧИТАТИ БІЛЬШЕ
ХОЧУ ОТРИМАТИ БІЛЬШЕ ІНФОРМАЦІЇ
Дизайн сайту:
© Copyright 2020. All rights reserved.
Made on
Tilda