ЯК ЗАПАМ'ЯТАТИ ДАТИ З ІСТОРІЇ УКРАЇНИ?
ЯК ЗАПАМ'ЯТАТИ ДАТИ З ІСТОРІЇ УКРАЇНИ?
Запам'ятовувати дати та події з історії дуже складно. Якщо їх не знати - отримати гарні результати іспиту неможливо. Саме з цієї причини ЗНО з історії - одне з найскладніших випробувань для абітурієнтів.
Запам'ятовувати дати...
СЛУХАТИ - СПОСІБ №1
Педагоги і психологи розробили безліч способів для запам'ятовування історичних дат і подій. Давайте розглянемо найпопулярніші та дієві з них.
Існує такий розподіл: аудіали і візуали. Перші - це люди, які легше і швидше запам'ятовують інформацію в аудіоформаті. Зробіть аудіо-шпаргалку. Сьогодні диктофон є на будь-якому телефоні. Увімкніть функцію запис та прочитайте всі дати.
КАРТКИ І ТАБЛИЦІ - СПОСІБ №2
А це спосіб запам'ятовування для візуалів, людей, які легше освоюють написану або намальовану інформацію.
Другий етап. Зробіть картки з паперу. На одній стороні картки - дата, на зворотній - подія або ім'я.
Порада: розвісте картки по дому, а таблицю з датами закріпіть на стіні перед робочим столом. При бажанні картки можна роздрукувати і носити з собою, і переглядати їх в дорозі, на перервах.
АСОЦІАЦІЇ - СПОСІБ №3
Необхідно знайти зв'язок між датою та подією, наприклад: 1961 рік. У 1961 році Юрій Гагарін здійснив свій історичний політ в космос. Цифри 1 на початку і в кінці дати запам'ятати досить просто. Адже політ Гагаріна був першим в СРСР.
А ще це був перший політ в масштабах планети. А ось і друга асоціація: це перший політ і в південній, і в північній півкулі. Якщо перевернути дату «1961», цифри не зміняться.
Якщо жоден з вищевказаних способів не спрацьовує - нічого страшного. Як показує практика, іноді причиною цього служить недостатньо глибоке розуміння матеріалу.
В такому випадку ми радимо вам звернутися до педагогів з історії, які допоможуть вивчити матеріал краще. А вже після цього можна приступати до запам'ятовування дат.
ТОБІ ТАКОЖ МОЖЕ СПОДОБАТИСЬ
ЧИТАТИ БІЛЬШЕ
ХОЧУ ОТРИМАТИ БІЛЬШЕ ІНФОРМАЦІЇ
Дизайн сайту:
© Copyright 2020. All rights reserved.
Made on
Tilda