ПРОФЕСІЇ МАЙБУТНЬОГО: ВІД ТУР-МЕНЕДЖЕРА ДО КОСМІЧНОГО ГІДА
ПРОФЕСІЇ МАЙБУТНЬОГО: ВІД ТУР-МЕНЕДЖЕРА ДО КОСМІЧНОГО ГІДА
Не секрет, що 21 століття — вік технологій. Виробництво настільки швидко розвивається, що зовсім не дивно, якщо якісь сучасні "модні" галузі незабаром затьмарить комп'ютер або і зовсім зникнуть, а на їх місці з'являться нові.
Важливо йти в ногу з часом і обирати професію, яка буде актуальна і в майбутньому. А Setstud допоможе тобі в цьому!
Зникаючі професії
ОПЕРАТОРИ CALL-ЦЕНТРІВ
В сучасному світі вже давно використовують автовідповідачі. Це вигідніше, адже не треба платити співробітникам зарплатню кожного місяця, якщо можна один раз записати на аудіо всю необхідну інформацію і використовувати її багато разів.
Отже, сподіваємося, ми підштовхнули вас на певні ідеї щодо вибору професії. Нехай вибрана вами робота приносить не лише статки, а й задоволення!
Професії майбутнього...
Отже, для початку розберемося, в яких галузях незабаром не буде потреби в спеціалістах.
ТУРИСТИЧНІ МЕНЕДЖЕРИ
Багато людей не потребують послуг туристичних агенств, бо у вік інтернету можуть і самі забронювати собі квитки та підібрати готель. Тому не дивуйтеся, якщо через 10 років таких агенств буде лише "на пальцях перелічити".
РОБОЧІ НА ФАБРИКАХ ТА ЗАВОДАХ
В деяких високорозвинених країнах вже звикли до автоматизованого процесу виробництва, тож не за горами і на нас чекатиме така участь.
ЕКСКУРСОВОД
Ні, це зовсім не означає, що ми повинні самі вишукувати інформацію про певний об'єкт чи витвір мистецтва. Це означає, що біля кожного експонату буде зображення QR-коду і будь-який бажаючий зможе дізнатися відомості про цю або іншу пам'ятку самостійно. Також пропонуються аудіотури будь-якою мовою.
КАСИР
Напевно, вже кожен з вас хоча б раз користувався касою самообслуговування. Вони прискорюють сервіс і роблять його зручнішим.
Професії майбутнього
БОДІ-ДИЗАЙНЕРИ
Експерти припускають, що вже в середині 20-х років цього століття ми зможемо легко змінювати тканини і навіть органи. Медицина і пластична хірургія не стоять на місці і розвиваються з кожним днем. Обов'язки боді-дизайнера полягатимуть в тому, щоб зобразити макет людини таким, якою вона хоче себе бачити, а хірурги будуть керуватися ним.
"А що тоді буде актуально?" — спитаєте ви. Нижче наведено декілька професій, які вже зовсім скоро не будуть дивиною.
КОСМІЧНИЙ ГІД
Не засмучуйтесь, якщо ви бачите себе туристичним менеджером або екскурсоводом, а ми зламали ваші мрії тим, що скоро ці професія "вимруть". Адже їх замінить нова — космічний гід! Вже через 10-15 років космічний туризм не стане нікого дивувати і буде звичною справою для заможних людей. В обов'язки гіда буде входити супровід туристів до зірок і назад. Не є виключенням, що з'явиться окрема спеціальність в ВУЗах, яка випускатиме таких спеціалістів.
СІТІ-ФЕРМЕР
Вже в недалекому майбутньому необов'язково потрібно буде їхати в село і "пахати" на городі. Адже нам будуть доступні урбаністичні сади! Мегаполіси та великі міста зможуть забезпечувати себе самостійно і вирощувати продукти на даху або біля будинків.
РОЗРОБНИК ДОМАШНІХ РОБОТІВ
Вже існують "розумні" пилососи та інша автоматизована техніка. Проте вчені впевнені, що незабаром усю хатню роботу будуть виконувати робото-техніка, а ми матимемо більше часу на себе. Саме для цього і потрібні розробники побутових роботів — покращити нам життя.
ОНЛАЙН-ЛІКАР
Напевно, єдина професія з цього переліку, яка не дивує. Адже таких "спеціалістів" ми часто зустрічаємо на різних форумах. Але зовсім скоро онлайн-консультації будуть здійснюватися лікарями професійно та офіційно. Геть великі черги!
Автор: Тетарчук Віолетта
ТОБІ ТАКОЖ МОЖЕ СПОДОБАТИСЬ
ЧИТАТИ БІЛЬШЕ
ХОЧУ ОТРИМАТИ БІЛЬШЕ ІНФОРМАЦІЇ
Дизайн сайту:
© Copyright 2020. All rights reserved.
Made on
Tilda