ВСТУП ДО ЗАКЛАДУ ВИЩОЇ ОСВІТИ:
ЯК ВРЯТУВАТИСЯ ВІД СТРЕСУ
ВСТУП ДО ЗАКЛАДУ ВИЩОЇ ОСВІТИ:
ЯК ВРЯТУВАТИСЯ ВІД СТРЕСУ
Навчання у ЗВО — це не лише гарний шанс отримати якісну освіту і покращити собі життя, а й серйозний стрес для ще вчорашніх школярів. Навчання взагалі вважається одним з найсильніших стресових факторів.
Навчання у ЗВО...
Зміна кола спілкування
Наслідки бувають різні: занепад сил, апатія, поганий апетит, погіршення пам'яті та уваги тощо.
Після шкільного випускного, переходить різка зміна кола спілкування: 11 років спілкувався кожного дня з однокласниками,а вже сьогодні зовсім нове оточення. Буває, що дуже важко знайти спільну мову з однолітками, з якими ще 4 роки навчатися разом і от саме тоді людина замикається в собі і перебуває у стресовому становищі.
Причини виникнення стресу
Автор: Тетарчук Віолетта
Setstud розкаже про найпоширеніші причини стресу і як з ними боротися.
Необхідність самостійно піклуватися про себе
Діти звикають, що кожного ранку їх будить мама, сніданок на столі, речі чисті і випрасувані, а холодильник доверху забитий їжею. А тепер треба піклуватися про себе самостійно. І це також є приводом для стресу. Особливо для тих, хто не дуже ще пристосований до самостійного життя.
Матеріальні труднощі
Якщо вчитися на бюджеті — це чудово, проте грошей навряд чи вистачить хоча б на місяць харчування. Якщо на контракті — то прийдеться просити у батьків. В такому віці діти й самі хочуть підзаробити собі на "кишенькові витрати", проте тоді графік стає щільнішим і в будь-якому випадку провокується стрес.
Неповноцінний сон
Сон — це запорука здоров'я. Але нестабільний сон може викликати проблеми зі здоров'ям. Підготовки до іспитів, модулів, заліків потребують багато часу і коли готуватися? Будь-який студент би відповів: "Звичайно вночі!"
Як боротися зі стресом?
Ведіть щоденник
Вченими давно доведено, що перенесення своїх переживань та емоцій на папір, добре сказується на психологічному стані людини. Корисно також перечитувати свої записи, щоб розуміти своє становище і що стало причиною цьому.
Займайтеся спортом
Регулярні заняття спортом допоможуть не тільки підтримувати себе в формі, а й відволіктися від проблем.
Емоційно розряджайтеся
Виплесніть емоції на тому, що не шкода. Зламайте якийсь предмет, покричіть у подушку або черкайте листи паперу і т.д.
А команда Setstud бажає, щоб ваш вступ до вищого навчального закладу не зазнавав стресових ситуацій, а лише приносив користь та задоволення.
ТОБІ ТАКОЖ МОЖЕ СПОДОБАТИСЬ
ЧИТАТИ БІЛЬШЕ
ХОЧУ ОТРИМАТИ БІЛЬШЕ ІНФОРМАЦІЇ
Дизайн сайту:
© Copyright 2020. All rights reserved.
Made on
Tilda