СТАТИ «ЖАЙВОРОНКОМ»: 5 ЛАЙФХАКІВ, ЯК ПРОКИДАТИСЯ РАНІШЕ
СТАТИ «ЖАЙВОРОНКОМ»: 5 ЛАЙФХАКІВ, ЯК ПРОКИДАТИСЯ РАНІШЕ
Хто би з нас не хотів прокинутися вранці бадьорим, сповненим сил та енергії і піти підкорювати світ? Та майже всі про це мріють! Якщо ви не "жайворонок", тоді ми розуміємо ваші ранкові муки.
Хто би з нас не хотів...
Але ви знаєте, що ранок вважається найефективнішою частиною дня? Тож варто спробувати виробити таку корисну звичку, як вставати раніше.
Setstud підібрав для вас 5 корисних лайфхаків, які допоможуть вам в цьому. Спробуйте кожен і оберіть той, яким вам до вподоби.
1. ГОТУЙТЕСЬ ЗВЕЧОРА
Якщо ви вирішили вранці вийти на пробіжку, а потім раптом помічаєте, що не знаєте, куди ділися ваші улюблені штани або навушники, — терміново виправляйте ситуацію. Готуйтесь звечора, аби вранці було менше часу на збори і не втрачалося натхнення до певної справи.
2. СКЛЯНКА ВОДИ — ЧАРІВНЕ РАНКОВЕ ЗІЛЛЯ
За той час, поки ми спимо, наш організм зневоднюється. Це вагомий аргумент, чому ми вранці почуваємо слабкість. Поставте біля ліжка склянку води і випийте після пробудження. Таким чином ви запустите метаболізм та будете відчувати себе краще.
3. УСІМ НА ЗАРЯДКУ
Не секрет, що фізичні вправи дозволяють почувати себе краще, піднімають настрій і дають заряд бадьорості. Це може бути фітнес, йога, пробіжка… Будь —що! Головне — не перевантажувати себе зранку.
4. ВІДКЛАДІТЬ ТЕЛЕФОН
Одна з найгірших звичок 21 століття — сидіти в телефоні перед сном та після пробудження. Не беріть телефон в руки хоча б перші 15-20 хвилин, адже таким чином ви одразу занурюєте організм у стресове становище. Присвятіть цей час собі: плануванню справ, медитації, фізичним вправам тощо.
5. ПРИДУМАЙТЕ РИТУАЛ
Якщо ви будете зранку прокидатися з настроєм: «як я все і всіх ненавиджу», то нічого хорошого від цього дня не очікуйте. Візьміть за звичку кожного ранку робити щось приємне для себе: випити на світанку чашечку кави, прочитати декілька сторінок улюбленої книжки, приготувати смачний сніданок для близьких тощо. Ось побачите, ви захочете прокидатися хоча би тільки заради цього.
Автор: Тетарчук Віолетта
ТОБІ ТАКОЖ МОЖЕ СПОДОБАТИСЬ
ЧИТАТИ БІЛЬШЕ
ХОЧУ ОТРИМАТИ БІЛЬШЕ ІНФОРМАЦІЇ
Дизайн сайту:
© Copyright 2020. All rights reserved.
Made on
Tilda