ЯК ЗРОБИТИ ПРОЦЕС ПІДГОТОВКИ ДО ЗНО НЕ ТАКИМ НУДНИМ
ЯК ЗРОБИТИ ПРОЦЕС ПІДГОТОВКИ ДО ЗНО НЕ ТАКИМ НУДНИМ
Абітурієнти, зазвичай, поділяються на два типи:
які рішуче налаштовані і готуються до ЗНО з великим азартом;
Знаходьте цікаве у кожній темі
ІЗ ЗАДОВОЛЕННЯМ ДІЛИМОСЯ ВІДПОВІДДЮ НА ЦЕ ПИТАННЯ!
Якщо дослухатися до цих порад, то вже через місяць ви побачите результат. Покращиться прогрес у навчанні і азарт до підготовки не пропаде навіть через півроку! Успіхів!
Як зробити процес...
В першому випадку запал швидко "затухає", а в другому — учень може і зовсім забити на навчання. Setstud задався питанням: а як зробити так, щоб абсолютно кожному було готуватися легко і цікаво?
Звичайно, нікого не цікавить "зубрити" суху теорію. Так матеріал забувається якщо не відразу, то після екзамену це точно! Але якщо навчання поєднати із певними асоціаціями або з навколишнім середовищем — ви точно нічого не забудете. Наприклад, коли вчите англійську, то слухаючи музику, перекладайте її текст подумки на рідну мову.
ті, кому важко налаштуватися на вивчення нудного предмету чи просто лінь готуватися.
Разом веселіше!
Знайдіть друга, у якого буде така ж ціль, як і у вас. Ви зможете ділится досвідом і матеріалами один з одним, проводити час разом за вивченням предмету, змагатися "хто краще напише минулорічний тест" і тд. Це мотивуватиме вас не здаватися. Ви ж не хочете підставити товариша?
Ніколи не знаєш, коли стане у нагоді
Ніколи не знаєш, коли стане в нагоді певна тема. Бо раптом з темного провулку вийде маніяк і, погрожуючи, запитає другий закон Ньютона?:) Жартуємо. Але в будь-якому випадку ви будете всебічно розвинутою, цікавою людиною і, хто знає, можливо саме ця тема, яку ви вивчили сьогодні, буде пов'язана із вашою професійною сферою в майбутньому.
Використайте метод "батога і пряника"
Після плідної праці обов'язково нагородіть себе чимось! Це буде додатковим стимулом для вас. А за невиконане завдання — придумайте собі покарання. Привчайтесь до дисципліни та дедлайну.
Знайдіть місце, яке надихатиме вас
Багато впливових людей працюють не в офісах і навіть не вдома. У кожного з них є місце, яке надихає на роботу. Це може бути кав'ярня, коворкінг, або лава у парку. Знайдіть для себе затишний куточок і працюйте в своє задоволення!
Використовуйте нестандартні методики навчання
Наразі є купа сучасних методик навчання, які використувують у високорозвинених країнах світу. Наприклад, замість традиційного виду конспекту, використайте сучасний (лінк). Оберіть свій і навчання точно стане легшим.
Вчитися у Setstud'і
Завдяки сучасним методикам наших вчителів, усі наші учні навчаються із задоволенням і жагою до знань. Викладачі в Setstud'i використовують аудіо-, відеоматеріали, презентації, ігри, інтерактиви та всіляко залучають школярів до ефективного навчання.
Автор: Тетарчук Віолетта
ТОБІ ТАКОЖ МОЖЕ СПОДОБАТИСЬ
ЧИТАТИ БІЛЬШЕ
ХОЧУ ОТРИМАТИ БІЛЬШЕ ІНФОРМАЦІЇ
Дизайн сайту:
© Copyright 2020. All rights reserved.
Made on
Tilda