СУЧАСНИМ ПРОБЛЕМАМ — СУЧАСНІ РІШЕННЯ: 5 НАЙКРАЩИХ ДОДАТКІВ ДЛЯ УЧНІВ
СУЧАСНИМ ПРОБЛЕМАМ — СУЧАСНІ РІШЕННЯ: 5 НАЙКРАЩИХ ДОДАТКІВ ДЛЯ УЧНІВ
В сучасному світі доволі важко уявити день без мобільного телефону. Навіть година-дві без нього викликає у багатьох дискомфорт.
В сучасному світі...
1. Mathway
Діти — це окрема історія. Ви помітили, що вони взагалі рідко коли випускають телефон із рук? Забрати у дитини гаджет і шантажувати цим (наприклад, "віддам, коли зробиш домашнє завдання") — не дуже гарна ідея, адже це її складова життя. А от якщо порадити встановити корисні додатки, то це не тільки зблизить вас і вашу дитину, а й вона почне проводити час з користю, замість того, щоб передивлятися смішні картинки.
В школі вчителі з математики часто вимагають, щоб була не лише кінцева відповідь задачі, а й покрокове виконання. Саме в такій ситуації і знадобиться помічник Mathway. Він детально показує, як вирішувати ту чи іншу задачу і як взагалі утворилася ця відповідь. Таким чином учень може навчитися вирішувати найскладніші завдання. Але, маленький недолік, вартість цієї програми — 19,99$ на місяць.
2. CamScanner
CamScanner — це маленький портативний сканер у Вашому телефоні. Він автоматично покращує документи для підвищення яскравості та різкості. Після розпізнавання документ можна зберегти и використовувати надалі у форматах PDF або JPEG.
3. DuoLingo
DuoLingo — один з найкращих додатків для вивчення мов. Заняття проходять в ігровій формі. За допомогою цього додатка можна покращити лексику та граматичні навички. DuoLingo наразі підтримує 23 мови, включаючи іспанську, французьку, німецьку, італійську, англійську та португальську.
4. Химия Х10
Химия X10 — це універсальний помічник з хімії — вирішує задачі, містить шпаргалки, розставляє коефіцієнти у рівняннях. Також тут є вбудований калькулятор молярних мас.
5. Timetable
Діти все рідше носять з собою щоденники з розкладом, а школи частіше переходять на електронні. А от в смартфоні і список занять, і домашні завдання завжди під рукою. Цей варіант розкладу не нудний і наочний: кожного уроку дається свій колір, так що вистачає одного погляду, щоб зорієнтуватися в заняттях.
Автор: Тетарчук Віолетта
Сподіваємося, ці додатки полегшать Ваше навчання і воно буде приносити лише користь та задоволення.
Setstud зібрав 5 найкрутіших додатків для учнів, які підходять як на Android, так і на IOS.
ТОБІ ТАКОЖ МОЖЕ СПОДОБАТИСЬ
ЧИТАТИ БІЛЬШЕ
ХОЧУ ОТРИМАТИ БІЛЬШЕ ІНФОРМАЦІЇ
Дизайн сайту:
© Copyright 2020. All rights reserved.
Made on
Tilda