ТОП-7 ПОМИЛОК 11-КЛАСНИКІВ 2018 РОКУ
ТОП-7 ПОМИЛОК 11-КЛАСНИКІВ 2018 РОКУ
Перед початком 11 класу багато старшокласників навіть не підозрюють, які помилки вони можуть зробити в свій останній рік навчання в школі.
Перед початком 11 класу...
Сьогодні ми розповімо, на що звернути увагу школярам, і як не зійти з розуму добре підготуватися до іспиту, не зашкодивши власному здоров'ю.
НЕ ІГНОРУЙ ПРОФОРІЄНТАЦІЮ
Одинадцятикласнику важко визначити, яка професія йому найбільше підходить. Якраз для цього й існують профорієнтаційні тести, завдяки яким можна автоматично підібрати найбільш правильні сфери діяльності.
Тому, щоб після закінчення інституту раптом не усвідомити, що 4 роки ти займався не тим, чого справді хочеш, варто пройти профорієнтацією ще на початку твого кар'єрного шляху.
СТАВ ЦІЛІ
Якщо ти не знаєш куди хочеш вступити, ким хочеш стати, якого результату з кожного предмета ти хочеш досягти, то не дивуйся в кінці року, що якісь твої очікування не виправдалися. Пам'ятай, що тільки конкретні цілі і системність допоможуть тобі отримати реальний результат.
НЕ ОБИРАЙ БАГАТО ПРЕДМЕТІВ
Деякі учні думають, що велика кількість обраних предметів збільшить їхні шанси на вступ, адже так можна подати документи відразу на декілька спеціальностей. Але по факту виходить, що в ході підготовки належну увагу не приділяють жодному з предметів, що в підсумку тільки знижує шанси.
НЕ ЗАБУВАЙ ВІДПОЧИВАТИ - РОБИ ПЕРЕРВИ
Іспит іспитом, а відпочинок - за розкладом. Не варто себе приковувати до столу і зубрити з ранку до ночі. Вчити краще порційно і давати мозку відпочити. «Розбавляти» підготовку до іспиту можна будь-яким заняттям, яке приносить задоволення: прогулянкою, зустріччю з друзями, прослуховуванням музики та ін. Так підготовка не буде вимотувати і ти не перетворишся на зомбі.
НЕ ЗАЛИШАЙ ВСЕ НА ОСТАННЮ НІЧ ПЕРЕД ІСПИТОМ
Коли стрес і паніка беруть верх, часто дуже хочеться вивчити все і відразу. На жаль, безсонні ночі, проведені за підручниками, рідко приносять реальний результат, швидше просто мішки під очима і жахливу втому. Так що намагайся рівномірно розподілити навантаження протягом року, щоб в ніч перед іспитом ти міг спокійно лягти раніше спати і вранці в гарному настрої відправитися на іспит.
ОБИРАЙ НАПРЯМОК І УНІВЕРСИТЕТ ЗАЗДАЛЕГІДЬ
Здається дуже зручним обирати університет тоді, коли на руках у тебе вже є конкретні бали. Але все не так просто. Краще визначитися заздалегідь для того, щоб не здавати зайвих предметів. Тому не втрачай даремно час і заздалегідь дізнайся про всі нюанси вступу.
І останнє…
НЕ БІЙСЯ ПОМИЛОК
Головне, пам'ятай, що всі люди помиляються. І якщо раптом ти зрозумів, що в своєму житті зробив щось не так, ні в якому разі не впадай у відчай, адже ніколи не пізно змінити своє життя. Навіть якщо тобі 25, 40 або 70!
ТОБІ ТАКОЖ МОЖЕ СПОДОБАТИСЬ
ЧИТАТИ БІЛЬШЕ
ХОЧУ ОТРИМАТИ БІЛЬШЕ ІНФОРМАЦІЇ
Дизайн сайту:
© Copyright 2020. All rights reserved.
Made on
Tilda