М'ЮЗІК ТАЙМ: ЯК ПРАВИЛЬНО ВИБРАТИ ФОНОВУ МУЗИКУ ДЛЯ КРАЩОЇ ПРОДУКТИВНОСТІ
М'ЮЗІК ТАЙМ: ЯК ПРАВИЛЬНО ВИБРАТИ ФОНОВУ МУЗИКУ ДЛЯ КРАЩОЇ ПРОДУКТИВНОСТІ
За даними вчених, кожна третя людина працює або навчається слухаючи музику на фоні. Проте дуже часто вона заважає сконцентруватись на роботі і, як наслідок, поганий результат.
Звуки природи
За даними вчених...
Якщо збираєте окремий плейліст для ефективного навчання, то звуки природи обов'язково мають в ньому бути! Це можуть бути співи птахів, дзюрчання струмка, звуки дощу тощо. Вони діють схоже із білим шумом і маскують сторонні звуки допомогаючи сконцентруватися на справі. Як чисті природні звуки, так і музика, що їх містить в собі вливають однаково позитивно.
Улюблена музика
Що може краще підняти настрій, аніж улюблена музика? Додайте в плейліст свої найкращі треки і насолоджуйтесь прослуховуванням! Особливо корисно для людей, які тільки почали займатися певною справою. Однак є маленька деталь — для кращого ефекту вмикайте на середню гучність.
Отже, музика — супер-стимулятор для роботи мозку. Правильний вибір дозволить не просто тимчасово поліпшити якість роботи, але також отримати довгостроковий ефект, який буде регулярно підживлюватися прослуховуванням хороших композицій. Не варто обмежувати себе одним жанром, тому що будь-який з описаних варіантів може виявитися набагато приємніше і ефективніше, ніж здається.
Це означає, що ми маємо слухати музику тільки у вільний час? Ні. Це означає, що ми маємо підібрати правильний плейліст для продуктивної праці? Так!
Ми допоможемо вам зібрати ідеальний список музикальних композицій, які нададуть позитивний вплив на вашу результативність.
Радіо
Деяких людей улюблена музика навпаки дуже відволікає. Якщо ви один з них, тоді вам допоможе нейтральна музика. Вона піднімає настрій не заважаючи концентрації на роботі.
Інструментальна музика
Якщо робота вимагає повну заглибленість у текст і його розуміння або потрібно максимально точно написати якісь визначення, то цей пункт точно для вас. Багатьом людям заважають саме слова пісень і через це якість роботи "хромає". На поміч приходять класичні мелодії відомих композиторів, які покращать вашу плідність.
А SETSTUD БАЖАЄ ВАМ НАТХНЕННЯ І ПРОДУКТИВНОЇ ПРАЦІ!
Саундтреки
При створенні саундтреків для відеоігор або кінофільмів враховується, що мелодія повинна допомогти сконцентруватися. Особливо корисна музика для розвитку мозку, яка присутня в спокійних продуманих відеоіграх, поліпшує концентрацію і мислення.
Автор: Тетарчук Віолетта
ТОБІ ТАКОЖ МОЖЕ СПОДОБАТИСЬ
ЧИТАТИ БІЛЬШЕ
ХОЧУ ОТРИМАТИ БІЛЬШЕ ІНФОРМАЦІЇ
Дизайн сайту:
© Copyright 2020. All rights reserved.
Made on
Tilda